Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

BAŞKENT ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE AÇILIŞ

BAŞKENT ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE AÇILIŞ

Başkent Organize Sanayi Bölgesi; Ülkemizin kalkınmasında ve ekonomisinde önemli bir yeri olan Sanayiye yaptığı katkı ve yatırımlarına yenilerini eklemiştir.
Üniversite Sanayi işbirliği kapsamında yapılması gereken yatırımlar çerçevesinde sanayinin önemli ve kaçınılmaz ihtiyaçlarından bir kısmını karşılamak amacıyla üç ayrı kurumun yapım, donatım ve açılış işlemleri tamamlanmıştır. Bu kapsamda;

Başkent OSB Hacettepe Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu,             

Başkent OSB Mesleki Eğitim Merkezi,

Başkent OSB Tasarım Destek Faaliyetleri Eğitimi ve Uygulama Merkezi

Adıyla anılan Eğitim-Öğretim kurumlarının Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Faruk ÖZLÜ’nün teşrifleriyle 11 Ekim 20016 ‘da açılışı yapıldı. Açılış törenine, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM ve Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürümüz Osman Nuri GÜLAY’da katıldılar. Bakan Yardımcımız, Bilim ve Teknolojide gelişmeleri yakından takip ettiğini, Mesleki ve Teknik Eğitimin yeniden yapılandığını ve TBMM’den taslak kanunun önümüzdeki hafta çıkarılacağını belirtti.

14-10-201614-10-201614-10-2016

 

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.