Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

BAKAN YARDIMCISI ÖKTEN, AZERBAYCANLI MEVKİDAŞI İLE BİR ARAYA GELDİ

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Celile Eren Ökten, Azerbaycan Bilim ve Eğitim Bakan Yardımcısı Hasan Hasanlı ile bir araya geldi.
BAKAN YARDIMCISI ÖKTEN, AZERBAYCANLI MEVKİDAŞI İLE BİR ARAYA GELDİ

MEB Öğretmenler Odası Toplantı Salonu'nda heyetler arası gerçekleştirilen toplantıya, Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Celile Eren Ökten ve Azerbaycan Bilim ve Eğitim Bakan Yardımcısı Hasan Hasanlı'nın yanı sıra AB ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Tuba Korkmaz, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali Karagöz, Azerbaycan Ankara Büyükelçisi Reşad Memmedov, Bilim ve Eğitim Bakan Müşaviri Azar Abizada ile Azerbaycan Teknik Üniversitesi Rektörü Vilayet Valiyev de katıldı.   

Heyetler arası görüşmede Azerbaycan ile müzakeresi devam eden yönetmelik süreçleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.   

Dost ve kardeş ülke Türkiye'de bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Hasan Hasanlı, Türkiye'nin eğitim alanındaki tecrübelerinden istifade etmek istediklerini vurgulayarak bunun için her türlü iş birliğine açık olduklarını belirtti.   

Bakan Yardımcısı Celile Eren Ökten de kendilerini ziyaret ettikleri için Azerbaycan heyetine teşekkür etti.

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.