Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Bakan Yardımcısı Celile Eren ÖKTEN ve Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali KARAGÖZ, TEKNOFEST İzmir Uzay ve Teknoloji Festival Alanını Ziyaret Etti.

Bakan Yardımcısı Celile Eren ÖKTEN ve Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali KARAGÖZ, TEKNOFEST İzmir Uzay ve Teknoloji Festival Alanını Ziyaret Etti.

TEKNOFEST heyecanı tüm coşkusuyla devam ederken İzmir etkinlik alanında bulunan Millî Eğitim Bakanlığı standını ziyaret eden Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Celile Eren ÖKTEN'e ziyaretinde Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali KARAGÖZ eşlik etti. Bakanlığımız standında sergilenmekte olan arama kurtarma robotları, insansız hava araçları ve etkinlik atölyelerine kadar birçok projeyi inceleyen Bakan Yardımcısı Celile Eren ÖKTEN ve Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali KARAGÖZ, bilginin beceriye dönüştüğü bu projeler ile ilgili öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet ettiler.

Genel Müdürlüğümüze bağlı okulları da ziyaret eden Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ali KARAGÖZ ilk olarak Çiğli Borsa İstanbul Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti. Bilişimden moda tasarımı teknolojilerine, grafik ve fotoğraf bölümünden yiyecek içecek hizmetlerine, yedi farklı meslek dalında eğitim veren okulumuzun öğretmen ve öğrencileri ile bir araya geldi. Daha sonra TOBB ALOSBİ Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret eden Ali KARAGÖZ, elektrik elektronik teknolojileri, endüstriyel otomasyon ve kimya teknolojisi gibi teknik alanlarda eğitim veren okulumuzun faaliyetleri ile ilgili okul müdürümüzden bilgi alarak, atölyelerde öğrencilerle buluştu. Ziyaretinde Genel Müdürümüze Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı Ercan ALPAY, İzmir İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Halil YÜCE ve Şube Müdürü Alaaddin BAYAT eşlik ettiler.

29-09-202329-09-202329-09-202329-09-202329-09-202329-09-202329-09-202329-09-2023

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.