Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Bakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Mahmut ÖZER ve Genel Müdürümüz Prof. Dr. Kemal Varın NUMANOĞLU, İstanbul´da okul ziyaretlerinde bulundu

Bakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Mahmut ÖZER ve  Genel Müdürümüz Prof. Dr. Kemal Varın NUMANOĞLU, İstanbul´da okul ziyaretlerinde bulundu

Milli Eğitim Bakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Mahmut ÖZER, Mesleki ve Teknik Genel Müdürümüz Prof. Dr. Kemal Varın NUMANOĞLU, İstanbul’da okul ziyaretlerinde bulundular. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan GÜR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Mücahit YENTÜR ziyarete eşlik ettiler.

İlk olarak Nişantaşı Mehmet Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde  mevcut fiziki alt yapı ve eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alarak incelemeler yaptılar. Mehmet Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi; Bilişim Teknolojileri, Büro Yönetimi, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, El Sanatları Teknolojisi, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Kimya Teknolojisi, Moda Tasarımı Teknolojisi, Tekstil Teknolojisi, Yiyecek İçecek Hizmetleri alanlarında sektörle işbirliği içinde İstanbul Nişantaşı’nda tarihi binasında eğitim-öğretim vermektedir.

Ayrıca Nişantaşı Mehmet Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile aynı yerleşke içerisinde bulunan İstanbul Moda Akademisi’de ziyaret edildi.

Daha Sonra Genel Müdürümüz Kemal Varın NUMANOĞLU 2019-2020 eğitim-öğretim yılında açılacak olan Alkop Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’de incelemelerde bulunarak okulun fiziki alt yapısı hakkında bilgi aldı.

25-03-201925-03-201925-03-201925-03-201926-03-201926-03-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.