Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü
Aziz Şehitlerimizi Anmak İçin Tüm Okullarımızda Saygı Duruşunda Bulunuldu.
![Aziz Şehitlerimizi Anmak İçin Tüm Okullarımızda Saygı Duruşunda Bulunuldu.](/meb_iys_dosyalar/2024_01/15115531_2.jpg)
Millî Eğitim Bakanlığının aldığı karar doğrultusunda, Pençe Kilit Harekât bölgesinde şehit olan askerleri anmak amacıyla ülke genelindeki tüm okullarda bayrak töreni öncesinde 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.
Sayın Genel Müdürümüz, Yalova Orgeneral Selahattin Risalet Demircioğlu Ortaokulunda saygı duruşu ve İstiklal marşı okuma şehitlerimizi anma programına katıldı.