Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Atölye ve Laboratuvar Dersi Öğretmenlerimizin DİKKATİNE!!!

“Bakanlığımız 2023 Vizyon Belgesi dikkate alınarak “Mesleki ve Teknik Eğitimde  öğretmenlerimizin, gerçek üretim ortamlarında mesleki gelişimleri sürekli desteklenecektir.”  stratejisi doğrultusunda atölye ve laboratuvar dersi öğretmenlerine gerçek üretim ortamlarında iş başı eğitimleri verilebilmesi için 2019 yılında Bakanlığımız ve ilgili taraflar arasında yapılan işbirliği protokollerine yönelik hizmet içi eğitim faaliyetleri planlanmıştır.

Bu doğrultuda Bakanlığımızca onaylanan "Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü 2019 Yılı Protokol Kapsamında Gerçekleştirilecek EK FAALİYETLERE Yönelik Hizmet içi Eğitim Planı" 02 Mayıs 2019 tarihinde onaylanarak ekte sunulmuştur.

Genel Müdürlüğümüze bağlı okul/kurumlarda görev yapan atölye ve laboratuvar dersi öğretmenlerimizin Ek’te sunulan Ek Hizmet İçi Eğitim Planı dahilinde, ve Ek’te  yer alan Uygulama Esasları doğrultusunda faaliyetlere başvuruda bulunması gerekmektedir.”

2019 Hizmet İçi Eğitim Planı

 

2019 Hizmet İçi Eğitim Ek Faaliyet Planı

 

ÖĞRETMENLERİN HİZMET İÇİ EĞİTİM PLANI UYGULAMA ESASLARI

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.