Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Ar- Ge Merkezi Okulumuz "Güvenli İş, Güvenli Gelecek" Projesine Dahil Oldu.

Ar- Ge Merkezi Okulumuz

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ? AB ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı'nın İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Hibe Programı kapsamında yürütülen Güvenli İş, Güvenli Gelecek (Safe Job, Safe Future) isimli AB Hibe projesinin Açılış ve Tanıtım Toplantısı yoğun bir katılımla 06.07.2021 tarihinde iSKENDERUN'da gerçekleştirildi. MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı İsmail GÜLER, İl Milli Eğitim Müdürü Kemal KARAHAN, Belediye Başkanı M. Fatih TOSYALI, Kaymakam Hayrettin BASKIN'ın da iştirak ettiği açılış sonrasında proje hakkında katılımcılara bilgi verildi.

Ar-Ge Merkezi okullarından olan İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde, proje sürecinde sanal gerçeklik ortamı kullanılarak İş Sağlığı Güvenliği eğitimleri yapılacağı, İş Hijyeni Ölçüm, Test ve Analizi Laboratuvarı oluşturulacağı, Avrupa'daki iyi uygulama örneklerinin incelenmesi için teknik inceleme ziyareti yapılacağı vurgulandı.

12-07-2021

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.