Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

ANKESOB Başkanı Yiğiner´den Genel Müdürümüz Osman Nuri Gülay´a ziyaret

ANKESOB Başkanı Yiğiner´den Genel Müdürümüz Osman Nuri Gülay´a ziyaret

Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner, Genel Müdürümüz Osman Nuri Gülay´ı makamında ziyaret etti. Ziyarete ANKESOB Yönetim Kurulu Üyeleri; Hüseyin Ar, Muhittin Köksal, Hasan H. Çavuşculu, İrfan Çinkaya, İsmail Tarhan, Tunçay Elmadağlı, Bayram Karakaş ile ANKESOB Eğitim Proje ve Ar-Ge Müdürü Erdoğan Özen de eşlik etti.

Ziyarette konuşan ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, "Büyük önem verdiğimiz Çıraklık Eğitiminin zorunlu eğitim kapsamına alınması esnaf ve sanatkarlarımızın geleceğini güvence altına alacak gerçekten reform niteliğinde bir düzenlemedir." dedi.

ANKESOB Başkanı Yiğiner, "Esnaf ve sanatkarlarımızı yakından ilgilendiren çıraklık eğitimini zorunlu eğitim kapsamına alacak Çıraklık Eğitimi Yasa Tasarısının bir an önce yasalaşması için gösterdikleri gayretli çabalarından ötürü Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Osman Nuri Gülay´a teşekkür ediyorum." dedi.

Genel Müdürümüz Osman Nuri Gülay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Ben her zaman esnaf ve sanatkarlarımızın yanındayım.”  dedi.

05-11-2016

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.