Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü
Ankara Sincan Ertuğrul Gazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret
![Ankara Sincan Ertuğrul Gazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2022_11/22171308_ertuYrulgazi.jpg)
Genel Müdürümüz Nazan ŞENER, 2022-2023 eğitim öğretim çalışmalarını yerinde incelemek, değerlendirmek ve mesleki eğitimde yapılabilecek çalışmalarla ilgili Ankara Sincan Ertuğrul Gazi Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmenler odasının açılışını gerçekleştirdi.