Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

AHŞAP OYUNCAK YARIŞMASI BAŞVURULARI İLE İLGİLİ DUYURU

 

Değerli yarışmacılar, Ahşap Oyuncak Yarışması için 07 Ocak-12 Nisan 2019 tarihleri arasında ilan edilen şartnameye göre hazırlıklarınızı yaparak gerekli olan dokümanları da hazırlayarak Genel Müdürlüğümüze başvuru yaptınız. Yapılan başvurular değerlendirilerek ön incelemeler yapıldı ve Seçici Kurul tarafından değerlendirilmesi uygun bulunan oyuncaklar belirlenerek Ek listede ilan edildi. Listede değerlendirmenin hangi tarihte ve hangi saatler arasında yapılacağı bilgisi yer almaktadır. Kurumunuz için belirtilen tarih ve saatte oyuncağı tasarlayan ve geliştiren ekip Ankara/Çankaya Dikmen Nevzat Ayaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Seçici Kurula oyuncağın tanıtımını yapacaktır.

Tanıtım, öğrenciler tarafından yapılacaktır. Gerektiğinde danışman öğretmenin de bilgisine başvurulacaktır. İhtiyaç durumunda kullanmak üzere Değerlendirme Salonunda bilgisayar ve projeksiyon olacaktır. Oyuncağın anlatımı için ayrılan süre 10 dakikayı geçemeyecektir. Birden fazla oyuncakla yarışmaya katılan ekipler her bir oyuncak için ayrı süre kullanacaklardır. Değerlendirme yarışma şartnamesinde belirlenen kriterlere göre yapılacaktır. Değerlendirme sonrasında sonuç ilan edilmeyecektir. Tüm değerlendirmeler bittikten sonra sergi ve ödül töreninin yapılacağı tarih ve yer ilan edilecek olup ödüller sahiplerini bulacaktır.

Başvuru formunu gönderdiği halde ekinde yer alan dokümanların açılamaması nedeniyle listede yer almayan başvuruların aynı adrese 24.04.2019 tarihine kadar yeniden gönderilmesi durumunda değerlendirmeye alınacaktır.

Yarışmaya katılacak olanlarla ilgili Genel Müdürlüğümüzce herhangi bir ödeme yapılmayacak olup yarışmacılar Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliği çerçevesinde katılım sağlayacaklardır.

 

Başvurusu Kabul Edilen Oyuncakların Listesini (Revize Edilmiş Liste) görmek için tıklayınız

Ahşap Oyuncak Yarışması Değerlendirmesine Katılım Yazısını görmek için tıklayınız

 

 

 

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Bakanlıklar/ ANKARA -

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.