Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

SAYIN BAKANIMIZ 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇILIŞINI BALGAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE YAPTI

    Sayın Bakanımız Nabi AVCI 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı açılışını Genel Müdürlüğümüze bağlı Balgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yaptı
SAYIN BAKANIMIZ  2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI AÇILIŞINI BALGAT MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNDE YAPTI

 

 

Genel Müdürlüğümüze bağlı Balgat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen törene Müsteşarımız Sayın Yusuf TEKİN, Müsteşar Yardımcılarımız Sayın Salih ÇELİK ve Ömer AÇIKGÖZ, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdür V. Osman YILDIRIM, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Sayın Hamza AYDOĞDU, Ortaöğretim Genel Müdürü Sayın Ercan TÜRK, Ankara Vali Vekili Sayın Kemal KARADAĞ ve Ankara İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Erol BOZKURT, İlçe Millî Eğitim Müdürleri, öğretmen,  öğrenci ve velilerimiz katıldı.

Sayın Bakanımızın açılış konuşmasından sonra ilk ders yılı zilini çaldı ve atölye ve laboratuar ile mesleki ve teknik ortaöğretim okullarımızda üretilen ürünlerin sergilendiği stantları tek tek dolaşarak öğrenci ve öğretmenlerden bilgi aldı. 

 

bakanbakanbakanbakanbakanbakanbakanbakanbakanbakan

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Kızılay ANKARA - Telefon Rehberi

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.