Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü

Kazan Efes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ek Atölye ve Konferans Salonu Açılışı Yapıldı

Kazan Efes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ek Atölye ve Konferans Salonu Açılışı Yapıldı

 

Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfının Ankara-Kazan Efes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesine kazandırdığı simültane çeviri altyapısına sahip modern derslikler ve atölyelerle birlikte 400 kişilik bir konferans ve gösteri salonunun açılışı; Genel Müdür Vekilimiz sayın Osman YILDIRIM  ve Anadolu Grubu ve Anadolu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı hayırsever iş adamı sayın Tuncay ÖZİLHAN, Anadolu Grubu ve Anadolu Vakfı’nın üst düzey yöneticileri, Ankara Vali yardımcısı, Kazan Kaymakamı, Belediye Başkanı, Ankara İl Milli Eğitim  Müdürü diğer yöneticiler, öğretmenler ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Genel Müdür Vekilimiz Osman YILDIRIM açılışta yaptığı konuşmada mesleki ve teknik eğitimde yapılan çalışmaları katılımcılarla paylaştı ve hayırseverlerin eğitme desteklerinin önemini vurgulayarak tesisleri yaptıran Anadolu Grubuna ve Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfına Bakanlığımız adına teşekkürlerini sundu.

 

 

Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina, Atatürk Bulvarı No 98 1. Kat A Blok Kızılay ANKARA - Telefon Rehberi

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.