Okullarımız Bursa Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ´nin Başarıları

Bursa Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ´nin Başarıları

Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Badminton spor dalında 20-25 Mayıs 2013 tarihleri arasında Hatay’da düzenlenen Badminton Türkiye Şampiyonasında Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi  Türkiye Şampiyonu oldu. Ayrıca, okulumuz 12 .sınıf öğrencisi Mustafa SESSİZ, 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında 74 Kg’da Bursa Şampiyonu, Türkiye Grup Şampiyonu ve Türkiye Şampiyonu oldu.

Badminton Türkiye Şampiyonası

 

Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Badminton spor dalında 20-25 Mayıs 2013 tarihleri arasında Hatay’da düzenlenen Badminton Türkiye Şampiyonasında Türkiye Şampiyonu olmuştur.

Badminton Takımı Türkiye Şampiyonu olmasında emeği geçen Okul Müdürümüz İsmail BAŞARAN,  Beden Eğitimi Öğretmenimiz Can ATSÜREN ,  Antrenörümüz Çağatay TAŞDEMİR ve  aşağıda isimleri belirtilen Badminton Takımı öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

  • Sinan ZORLU
  • Yusuf Ramazan BAY
  • Ahmetcan ORUÇ
  • Fethican DEĞİRMENCİ
  • Emre BAY

TOPHANE TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ BADMINTON

 

Güreş

 

Tophane Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 12 .sınıf öğrencisi Mustafa SESSİZ, 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında 74 Kg’da Bursa Şampiyonu, Türkiye Grup Şampiyonu ve Türkiye Şampiyonu oldu.

Öğrencimizi ve öğrencimizin yetişmesinde büyük emekleri olan Beden Eğitimi Öğretmenimiz İmdat TUNA’yı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

TOPHANE TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ - GÜREŞTOPHANE TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ - GÜREŞ

 Yayın:27.06.2013 - Güncelleme:27.06.2013 - 11:41 - Görüntülenme:934