Sisteme Giriş İçin;
Kullanıcı Adı ve Şifre Giriniz

 

Kullanıcı Adı

(Kurum kodunuz)

 
Şifre

 

 

ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR (Şifre talebinde bulunmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz.)

1-Okullarımızdan kullanıcı adı ve şifresi olmayanların, ya da MEVCUT ŞİFRESİNİ UNUTANLARIN, resmî e-posta adreslerini kullanarak mte_kalite@meb.gov.tr  adresine, kurum kodları ve kurum adlarını içeren e-posta göndermeleri gerekmektedir. Resmî e-posta adresinden (meb.k12.tr) gelmeyen e-postalar yanıtlanmayacaktır.

2-Bazı okullarımızın meb.k12.tr adreslerinin kotası dolu olduğu için bu okullarımız kendilerine gönderilen e-postaları alamamaktadır. Bu nedenle, bu durumdaki okullarımızın tekrar şifre talebinde bulunmadan önce e-posta alabilir durumda olduklarından emin olmaları gerekmektedir.

3- Okulun meb.k12.tr adresini başka bir hotmail veya windowslive adresine yönlendiren okullarımız e-posta alamamaktadır. Bu durum, Bakanlıktan hotmail ve windowslive adreslerine gönderilen e-postaların ulaşmamasından kaynaklanmaktadır. Şifre talep ederken bu hususu dikkate alınız.

4-Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğüne bağlı okullardır. Bu sayfada yer alan Okul Uygulamaları sadece Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı resmî okul/kurumların kullanımına açıktır. Bu nedenle, özel okullardan gelen şifre talepleri yanıtlanmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

İletişim

  • RSS